ESDENT

Przeglądy i eksploatacja

 

 

Wszystkie oferowane przez nas przeglądy są wykonywane przez przeszkolonych i autoryzowanych przez producentów Techników Serwisu.

Serwis - Przeglądy unitów XO 4 i XO FLEX - 2 images

 

Przeglądy unitów XO 4 i XO FLEX

Serwis - Przegląd A (AP-655) – po 1, 3, 5… latach - Regular

przeglad a xo 4 xo flex

Przegląd A (AP-655) – po 1, 3, 5… latach

Zawiera wymianę najbardziej narażonych na zużycie elementów oraz kontrolę sprawności, czyszczenie i smarowanie kluczowych komponentów unitu. Przegląd trwa około 1 godziny.

Serwis - Przegląd B (AP-656) – po 2, 4, 6… latach - Regular

przeglad b xo 4 xo flex

Przegląd B (AP-656) – po 2, 4, 6… latach

Kompleksowy przegląd unitu zawierający wymianę wszystkich zużywalnych elementów unitu i sprawdzenie/czyszczenie/smarowanie innych komponentów. Wymieniane elementy: uszczelki tłoczków elektrozaworów, reduktor wody, pierścień trący zagłówka, membrany ssaków, dysza flowmetera, oringi mikrosilników, sitka ssaków i oringi, wylewki kubka i spluwaczki z oringami, gumki sterownika nożnego, kubki systemów dezynfekcj, inne upgrade’y. Przegląd trwa około 2-3 godziny.

Serwis - Przegląd C (AR-119) – co 6 lat - Regular

przeglad c xo 4 xo flex

Przegląd C (AR-119) – co 6 lat

Zestaw serwisowy zawiera elementy, które mają przewidywalną żywotność 6 lat i powinien być wykonywany z przeglądem B. Cena części zawartych w przeglądzie jest o około 50% niższa niż części zakupionych osobno, poza zestawem. Przegląd trwa około 3-4 godziny.

 

Serwis - Materiały eksploatacyjne do unitów XO 4 i XO FLEX - 2 images

 

Materiały eksploatacyjne do unitów XO 4 i XO FLEX

 

 

Serwis - Mały zestaw kontroli infekcji do unitów stomatologicznych XO 4 - Regular

maly zestaw do kontroli infekcji xo 4

Mały zestaw kontroli infekcji do XO 4

Zwiększ wydajność utrzymania higieny w unicie XO 4 i odśwież jego wygląd. Zestaw zawiera: przewody ssaka i ślinociągu o długości 2.090 mm, 2x nakładki na ssak Ø16, 2x nakładki na ślinociąg Ø11, dwie redukcje ślinociągu Ø11–7, 2x sitka ssaków, 2x uchwyty na sitka ssaków, końcówka dmuchawko-strzykawki, 2x adaptery ssaków, pułapka na złoto.

Serwis - Duży zestaw kontroli infekcji do unitów stomatologicznych XO 4 - Regular

duzy zestaw do kontroli infekcji xo

Duży zestaw kontroli infekcji do XO 4

Zwiększ wydajność utrzymania higieny w unicie XO 4 i odśwież jego wygląd. Zestaw zawiera: przewody ssaka i ślinociągu o długości 2.090 mm, 2x nakładki na ssak Ø16, 2x nakładki na ślinociąg Ø11, dwie redukcje ślinociągu Ø11–7, 24x sitka ssaków, 2x uchwyty na sitka ssaków, końcówka dmuchawko-strzykawki, 2x adaptery ssaków, pułapka na złoto, podkładka na instrumenty, 6x rączki.

Serwis - Mały zestaw kontroli infekcji do unitów stomatologicznych XO FLEX - Regular

maly zestaw do kontroli infekcji xo flex

Mały zestaw kontroli infekcji do XO FLEX

Zwiększ wydajność utrzymania higieny w unicie XO FLEX i odśwież jego wygląd. Zestaw zawiera: przewody ssaka i ślinociągu o długości 2.090 mm, 2x nakładki na ssak Ø16, 2x nakładki na ślinociąg Ø11, dwie redukcje ślinociągu Ø11–7, 2x sitka ssaków, 2x uchwyty na sitka ssaków, końcówka dmuchawko-strzykawki, 2x adaptery ssaków, pułapka na złoto.

Serwis - Duży zestaw kontroli infekcji do unitów stomatologicznych XO 4 - Regular

duzy zestaw do kontroli infekcji xo care xo flex

Duży zestaw kontroli infekcji do XO FLEX

Zwiększ wydajność utrzymania higieny w unicie XO FLEX i odśwież jego wygląd. Zestaw zawiera: przewody ssaka i ślinociągu o długości 2.090 mm, 2x nakładki na ssak Ø16, 2x nakładki na ślinociąg Ø11, dwie redukcje ślinociągu Ø11–7, 24x sitka ssaków, 2x uchwyty na sitka ssaków, końcówka dmuchawko-strzykawki, 2x adaptery ssaków, pułapka na złoto, podkładka na instrumenty, 6x rączki.

Serwis - Kartridż filtra wody - Regular

kartridz filtra wody

Kartridż filtra wody

Redukuje twardość wody dzięki czemu zmniejsza awaryjność unitu i wydłuża bezserwisową operacyjność kątnic i turbin (końcówek wodnych). XO CARE A/S zaleca wymianę filtra co conajmniej 12 miesięcy, a w przypadku bardzo twardej wody, co 6 miesięcy. Kartridż powinien być również wymieniony jeśli unit nie był używany przez dłużej niż 4 tygodnie. Kartridż może być wymieniony samodzielnie przez personel gabinetu.

Uwaga: Unit musi być wyposażony w głowicę filtra wody (nie dotyczy unitów wyprodukowanych po 1. maja 2013 roku).

Serwis - Kartridż XO Suction Disinfection do unitów stomatologicznych XO 4 - Regular

kartridz xo suction disinfection

Kartridż XO Suction Disinfection

Wysokowydajny preparat do automatycznej dezynfekcji, dezodoracji, czyszczenia i pielęgnacji systemu sssącego unitu i separatora amalgamatu. Właściwości dezynfekcyjne: bakteriobójczy wraz z tuberkulozą, grzybobójczy, w ograniczonym stopniu wirusobójczy: niszczy wirusy nieosłonkowe: Adeno, Noro. Rozpuszcza i dezynfekuje biofilm oraz zapobiega tworzeniu osadów z krwi i białek. Działanie długofalowe – bakterie nie nabierają odporności.

Uwaga: Unit musi być wyposażony w system XO Suction Disinfection.

 

Serwis - Kartridż XO Water Clean do unitów stomatologicznych XO 4 - Regular

kartridz xo water clean

Kartridż XO Water Clean

Chroni układ wodny unitów stomatologicznych XO 4 i XO FLEX poprzez odkażanie układu wodnego unitu i zapobieganie formowaniu się kamienia i biofilmu.

Uwaga: Unit musi być wyposażony w system XO Water Clean.

Serwis - Jednorazowe sterylne przewody irygacyjne do unitów stomatologicznych XO - Regular

jednorazowe sterylne przewody do unitu stomatologicznego xo

Jednorazowe sterylne przewody irygacyjne

Przewody do mikrosilnika implantologicznego (fizjodyspensera) XO OSSEO i skalera ultradzwiękowego XO ODONTOSON 360 zamontowanych na unitach stomatologicznych XO 4 i XO FLEX.

Uwaga: unit musi być wyposażony w pompę perystaltyczną, mikrosilnik XO OSSEO i/lub skaler XO ODONTOSON/XO ODONTOSON 360 i przejściówkę adapter skalera do zewnętrznej irygacji.

Skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem