ESDENT

Wiele gabinetów przekształca się obecnie na duże kliniki, co staje się sporym wyzwaniem dla dentystów. Jako właściciele muszą pogodzić funkcję lekarza i managera.

Przeczytaj o korzyściach płynących z prowadzenia kliniki stomatologicznej w publicznym centrum zdrowia.

Odkryj nowoczesną klinikę dentystyczną, w której otwarty design redukuje poziom stresu u pacjentów.

Dentysta z brązowej koszulki opracowuje zęba pacjentki pod mikroskopem. Pacjentka leży na unicie stomatologicznym xo care.

Poznaj wizjonera z czołówki innowacji stomatologicznej.

Praktyka stomatologiczna Bonchendorf

Kariery zawodowe stomatologów Manji i Felixa Bönchendorf są niezwykłe. Oboje zaczynali jako dentyści w wojsku, a teraz wspólnie prowadzą klinikę.

Praktyka stomatologiczna Bonchendorf

Dowiedz się jak poprawnie czyścić i dezynfekować unit XO, zwiększyć bezpieczeństwo swoich zabiegów i jak przygotować unit do dłuższego przestoju.

Wszystkie elementy, które mogą być łatwo zdjęte z unitu stomatologicznego do dezynfekcji.

Cięcie lub wycinanie tkanki miękkiej jest codzienną procedurą dla większości dentystów. Jednym z najbardziej czasochłonnych elementów tych zabiegów jest kontrolowanie krwawienia i utrzymywanie dobrej widoczności.

Rękojeść kautera odontosurge

Spotkaliśmy się z Dr. Parham Shafé, by porozmawiać o jego nowej klinice, w której pacjenci mogą spodziewać się transparentności, otwartości i prawdziwie przytulnej atmosfery.

Ergonomiczny unit stomatologiczny XO FLEX w gabinecie zabiegowym sanus dentes

Unit XO 4 powstał we współpracy z ikoną duńskiego designu – Jacob Jensen Design. Zajrzyj za kulisy procesu projektowania i dowiedz się więcej o wyjątkowym podejściu firmy XO.

Unit stomatologiczny XO 4 w kolorze titanium

Inicjujący szablon chirurgiczny to szybki i łatwy w samodzielnej produkcji szablon pozwalający na precyzyjne nawiercanie wiertłami pilotowymi.

Pozycjonowanie czujnika rvg za pomocą pozycjonerów rentgenowskich trollbyte kimera

Lek. dent. Joanna Brzóska i lek. dent. Joanna Kisiel poznały się pracując w jednej klinice w 2006 roku. Wkrótce było dla nich jasne, że potrzebują niezależności i większej swobody w podejmowaniu decyzji. Jedynym rozwiązaniem było wspólne otwarcie własnego gabinetu.

Ergonomiczny unit stomatologiczny XO FLEX w gabinecie zabiegowym sanus dentes

Mówi się, że technika pozyskiwanie obrazów z wykorzystaniem radiowizjografii jest taka sama, jak w przypadku filmu. Nie ma jednak nic bardziej mylnego.

Pozycjonowanie czujnika rvg za pomocą pozycjonerów rentgenowskich trollbyte kimera
Udostępnij na:

Skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem