ESDENT

Lekarz, który jest nie tylko otwarty na zmiany, ale sam je wprowadza, na pewno jest wart wysłuchania. Piotr Skrzyszewski to nie tylko doświadczony stomatolog, bo to aż 33 lata doświadczenia, ale także jeden z pionierów ergonomii w swoim zawodzie. Ale na początku parę słów wstępu o samym bohaterze. 

Marka XO CARE od zawsze docenia nietuzinkowy design klinik stomatologicznych, który dentyści tworzą dla większego komfortu i wrażeń swoich pacjentów. Podobnie jest w przypadku dr Demaestri i jego kliniki znajdującej się u podnóża włoskich Alp w Dolinie Aosty.

Unity stomatologiczne, instrumenty i gabinety są zwykle projektowane z myślą o praworęcznych dentystach, co stanowi spore utrudnienie dla leworęcznych praktyków. Jak się okazuje, przy odpowiednim podejściu można tego problemu uniknąć.

Leworęczny dentysta opracowuje zęba pacjentowi na unicie stomatologiczym XO FLEX. W tle widać białe ściany gabinetu i sprzęt stomatologiczny.

Od starej, przemysłowej dzielnicy, po miejsce urzeczywistniające wizję rozwoju. Tak wyglądały poszukiwania nowej lokalizacji kliniki stomatologicznej dla jednego z duńskich dentystów, Larsa Kofoeda.

Odwiedź SYNO w Zurychu i odkryj klinikę, której minimalistyczny design i niezwykłe nastawienie zespołu, zapewniają pacjentom pozytywne wrażenia.

Wiele gabinetów przekształca się obecnie na duże kliniki, co staje się sporym wyzwaniem dla dentystów. Jako właściciele muszą pogodzić funkcję lekarza i managera.

Przeczytaj o korzyściach płynących z prowadzenia kliniki stomatologicznej w publicznym centrum zdrowia.

Odkryj nowoczesną klinikę dentystyczną, w której otwarty design redukuje poziom stresu u pacjentów.

Dentysta z brązowej koszulki opracowuje zęba pacjentki pod mikroskopem. Pacjentka leży na unicie stomatologicznym xo care.

Poznaj wizjonera z czołówki innowacji stomatologicznej.

Praktyka stomatologiczna Bonchendorf

Kariery zawodowe stomatologów Manji i Felixa Bönchendorf są niezwykłe. Oboje zaczynali jako dentyści w wojsku, a teraz wspólnie prowadzą klinikę.

Praktyka stomatologiczna Bonchendorf

Dowiedz się, jak poprawnie czyścić i dezynfekować unit XO, zwiększyć bezpieczeństwo swoich zabiegów i przygotować unit do dłuższego przestoju.

Wszystkie elementy, które mogą być łatwo zdjęte z unitu stomatologicznego do dezynfekcji.

Cięcie lub wycinanie tkanki miękkiej jest codzienną procedurą dla większości dentystów. Jednym z najbardziej czasochłonnych elementów tych zabiegów jest kontrolowanie krwawienia i utrzymywanie dobrej widoczności.

Rękojeść kautera odontosurge
Udostępnij na:

Skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem