ESDENT

Inicjujący szablon chirurgiczny to szybki i łatwy w samodzielnej produkcji szablon pozwalający na precyzyjne nawiercanie wiertłami pilotowymi.

Pozycjonowanie czujnika rvg za pomocą pozycjonerów rentgenowskich trollbyte kimera

Lek. dent. Joanna Brzóska i lek. dent. Joanna Kisiel poznały się pracując w jednej klinice w 2006 roku. Wkrótce było dla nich jasne, że potrzebują niezależności i większej swobody w podejmowaniu decyzji. Jedynym rozwiązaniem było wspólne otwarcie własnego gabinetu.

Ergonomiczny unit stomatologiczny XO FLEX w gabinecie zabiegowym sanus dentes

Mówi się, że technika pozyskiwanie obrazów z wykorzystaniem radiowizjografii jest taka sama, jak w przypadku filmu. Nie ma jednak nic bardziej mylnego.

Pozycjonowanie czujnika rvg za pomocą pozycjonerów rentgenowskich trollbyte kimera

Poznaj dentystę-wizjonera, który wie jak dostrzec ludzi w swoich pacjentach. Zobacz jak wykorzystać media społecznościowe, aby zwiększyć pozytywną energię swojego zespołu.

Uśmiechający się zespół stomatologiczny w klinice dentystycznej stojący na tle czarnych szyb budynku kliniki stomatologicznej

Na początku 2018 roku XO CARE wygrało przetarg na dostarczenie 40 unitów stomatologicznych do Kliniki Stomatologicznej na Uniwersytecie w Bernie (ZMK Bern).

Studenci stomatologii podczas zajęć praktycznych z unitem stomatologicznym XO FLE

Poznaj jedynego w Danii weterynarza wyspecjalizowanego w stomatologii zwierząt.

Lekarz weterynarii stomatologicznej Jens Ruhnau trzymający psa

Obecne badania wskazują, że sterownik nożny unitu XO FLEX jest najbardziej ergonomicznym z dostępnych na rynku rozwiązań.

Z Dr. Harrym Fritzem rozmawialiśmy na temat jego nagradzanej kliniki oraz o jego spojrzeniu na pracę zespołu stomatologicznego.

Lekarz dentysta Harry Fritz siedzący przy unicie stomatologicznym XO

Kluczem do funkcjonalnego i ergonomicznego stanowiska pracy jest optymalne rozmieszczenie względem siebie unitu z fotelem pacjenta, tacki z instrumentami ręcznymi oraz blatu roboczego.

Odległości zalecane do projektowania ergonomicznego gabinetu stomatologicznego

Flex Integral był jednym z najlepszych unitów stomatologicznych swoich czasów. Unit XO FLEX przeniósł jego dziedzictwo na następny poziom.

Unit stomatologiczny Flex Integral

Klinika zaprojektowana w kierunku doskonałości operacyjnej.

Recepcja kliniki stomatologicznej Clinias z brązową podłogą i szklanym sufitem przeciętym listwą światła

Na pierwszy rzut oka KoldingTand uderza innowacyjnością. Otwarta w 2014 roku w Kolding, Danii jest żywym przykładem rewolucyjnej kliniki stomatologicznej.

Budynek kliniki stomatologicznej KoldingTand z dużymi panoramicznymi oknami
Udostępnij na:

Skontaktuj się z nami

Ta strona wykorzystuje Cookies do poprawnego funkcjonowania. Korzystając z niej akceptujesz Politykę prywatności.

Zrozumiałem